فایل ورد مقاله بررسي رابطه علي عوامل تاثيرگذار درتقاضاي مسکن شهري استان تهران

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي رابطه علي عوامل تاثيرگذار درتقاضاي مسکن شهري استان تهران دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي رابطه علي عوامل تاثيرگذار درتقاضاي مسکن شهري استان تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي رابطه علي عوامل تاثيرگذار درتقاضاي مسکن شهري استان تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي رابطه علي عوامل تاثيرگذار درتقاضاي مسکن شهري استان تهران :

فایل ورد مقاله بررسي رابطه علي عوامل تاثيرگذار درتقاضاي مسکن شهري استان تهران که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1390 در پژوهشهای اقتصادی از صفحه 1 تا 18 منتشر شده است.
نام: بررسی رابطه علی عوامل تاثیرگذار درتقاضای مسکن شهری استان تهران
این مقاله دارای 18 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله مسکن
مقاله علیت گرنجر
مقاله هیسائو
مقاله سیمز

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: حسنی صدرآبادی محمدحسین
جناب آقای / سرکار خانم: مشفق سارا

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
امروزه تاثیر و اهمیت مسکن و نقش آن در اقتصاد کشور بر کسی پوشیده نیست. مسکن به عنوان یکی از نیازهای اساسی خانوارها که نه تنها به عنوان سرپناه بلکه به صورت یک دارایی مهم نیز تلقی می گردد و از ارزش بالای اقتصادی برخوردار می باشد. گسترش نرخ شهر نشینی بویژه در استان تهران با توجه به ویژگی های اقتصادی و سیاسی خاصی که دارد باعث شده است تا کالای مسکن در این استان جایگاه مهمی پیدا کند.
در این مطالعه، ارتباط علی بین متغیرهای تاثیر گذار بر تقاضای مسکن با استفاده از داده های سری زمانی در دوره 84- 1360 در مناطق شهری استان تهران، پس از تجزیه و تحلیل همگرایی آزمون های علیت گرنجر، هیسائو و سیمز به کار گرفته شده و اثر شوک ناشی از آن با مدل خودرگرسیون برداری تحلیل شده است.
نتایج تحقیق نشان می دهدکه روابط علیت بین متغیرهای قیمت مسکن، تسهیلات بانکی، تعداد خانوارها و درآمد خانوارها با تقاضای مسکن برقرار است و قیمت مسکن، بیشترین تاثیر را در بی ثباتی تقاضا در دوره مورد بررسی داشته است.

توضیحات بیشتر