فایل ورد مقاله تجزيه و تحليل منطقه اي سيلاب در بخشي از حوزه آبخيز مركزي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تجزيه و تحليل منطقه اي سيلاب در بخشي از حوزه آبخيز مركزي دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تجزيه و تحليل منطقه اي سيلاب در بخشي از حوزه آبخيز مركزي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تجزيه و تحليل منطقه اي سيلاب در بخشي از حوزه آبخيز مركزي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تجزيه و تحليل منطقه اي سيلاب در بخشي از حوزه آبخيز مركزي :

فایل ورد مقاله تجزيه و تحليل منطقه اي سيلاب در بخشي از حوزه آبخيز مركزي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در مجله علوم و مهندسی آبخیزداری ایران از صفحه 49 تا 52 منتشر شده است.
نام: تجزیه و تحلیل منطقه ای سیلاب در بخشی از حوزه آبخیز مركزی
این مقاله دارای 4 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله آزمون همگنی
مقاله آنالیز منطقه ای سیلاب
مقاله روش سیل شاخص
مقاله دبی حداکثر لحظه ای و حوزه آبخیز مركزی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: نساجیان زواره محمدحسین
جناب آقای / سرکار خانم: وفاخواه مهدی
جناب آقای / سرکار خانم: تلوری عبدالرسول

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در پژوهش حاضر کلیه ایستگاه های آب سنجی موجود در بخشی از حوزه آبخیز مرکزی ایران مورد بررسی قرار گرفته و ویژگی های فیزیوگرافی اصلی حوزه های آبخیز بالادست آنها استخراج گردید، سپس با استفاده تحلیل عاملی متغیرهای مستقل و با استفاده از تحلیل خوشه ای حوزه های آبخیز همگن تشخیص داده شد و با تحلیل متمایزکننده مورد آزمون قرار گرفت. پس از آن تحلیل منطقه ای به روش سیل شاخص مورد ارزیابی قرار گرفت. نتایج نشان داد که در سه منطقه همگن در حوزه آبخیز مرکزی وجود دارد و بهترین دبی شاخص، دبی با دوره بازگشت دو سال است؛ و استفاده از مشخصات دیگر فیزیوگرافی علاوه بر مساحت تاثیری در افزایش دقت این روش ندارند.

توضیحات بیشتر