فایل ورد مقاله مدل سازي بارش، روان آب و رسوب

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله مدل سازي بارش، روان آب و رسوب دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله مدل سازي بارش، روان آب و رسوب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله مدل سازي بارش، روان آب و رسوب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله مدل سازي بارش، روان آب و رسوب :

فایل ورد مقاله مدل سازي بارش، روان آب و رسوب که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در مجله علوم و مهندسی آبخیزداری ایران از صفحه 41 تا 44 منتشر شده است.
نام: مدل سازی بارش، روان آب و رسوب
این مقاله دارای 4 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله حوزه آبخیز خامسان
مقاله رسوب معلق
مقاله رسوب نگار
مقاله رگرسیون دو متغیره
مقاله مدل بارش- روان آب- رسوب معلق

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: فضلی سمیه
جناب آقای / سرکار خانم: صادقی سیدحمیدرضا
جناب آقای / سرکار خانم: خالدی درویشان عبدالواحد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
پژوهش حاضر به منظور تحلیل روابط جامع متغیرهای بارش، روان آب و رسوب معلق در مقیاس رگبار در حوزه آبخیز معرف خامسان با مساحت 4193 هكتار در استان کردستان انجام شد. بدین منظور تعداد 4 رگبار منجر به تولید روان آب و طبعا تولید رسوب از مجموع 9 واقعه اتفاق افتاده در فرصت مطالعه استفاده گردید. سپس مدل های مختلف رگرسیون دو متغیره برای تخمین مقدار رسوب رگبار تهیه شد. نتایج پژوهش حاضر بر توانایی برتر مدل رگرسیونی خطی حاصل از کاربرد حداکثر شدت بارش با ضریب تبیین و کارآیی به ترتیب بیش از 0843 و 084 و خطای تخمین حدود 39 درصد در تخمین رسوب رگبار تاكید داشت.

توضیحات بیشتر