فایل ورد مقاله خانواده و تاثير آن بر تحولات دوران نوجواني

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله خانواده و تاثير آن بر تحولات دوران نوجواني دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله خانواده و تاثير آن بر تحولات دوران نوجواني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله خانواده و تاثير آن بر تحولات دوران نوجواني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله خانواده و تاثير آن بر تحولات دوران نوجواني :

فایل ورد مقاله خانواده و تاثير آن بر تحولات دوران نوجواني که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در علوم رفتاری از صفحه 133 تا 141 منتشر شده است.
نام: خانواده و تاثیر آن بر تحولات دوران نوجوانی
این مقاله دارای 9 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله خانواده
مقاله نوجوان
مقاله تعامل والدین- نوجوان

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: قمری محمد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
اولین و مهمترین عامل موثر در شكل گیری شخصیت و ویژگی های رفتاری همچنین تغییرات و تحولات دوران نوجوانی، خانواده است. دوران نوجوانی مرحله ای از چرخه زندگی فردی است كه در آن نوجوان تغییرات و تحولات همه جانبه جسمانی، شناختی، اخلاقی، رفتاری و غیره را تجربه می كند. یكی از عناصر اساسی موثر برای گذر از این دوره و كسب ویژگی های مطلوب حاصل از این تحولات، خانواده است. درك و شناخت خانواده از این تحولات مبنای سازگاری نوجوان و شكل گیری هویت پخته در نوجوان است. هدف مقاله حاضر مروری بر تحولات دوران نوجوانی و تعامل والد- نوجوان در این دوره و شیوه پاسخ دهی خانواده به تحولات دوران نوجوانی و پیامدهای حاصله از این نوع پاسخ دهی ها است.

توضیحات بیشتر