فایل ورد مقاله نقش بحث برانگيز تقليد در فراگيري زبان اول

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نقش بحث برانگيز تقليد در فراگيري زبان اول دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نقش بحث برانگيز تقليد در فراگيري زبان اول  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نقش بحث برانگيز تقليد در فراگيري زبان اول،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نقش بحث برانگيز تقليد در فراگيري زبان اول :

فایل ورد مقاله نقش بحث برانگيز تقليد در فراگيري زبان اول که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در علوم رفتاری از صفحه 123 تا 132 منتشر شده است.
نام: نقش بحث برانگیز تقلید در فراگیری زبان اول
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله درخود ماندگی یا اوتیسم (Autism)
مقاله علم رباتیك (Robotics)
مقاله انتقال حسی- عاطفی (Contagion)
مقاله پژواك گویی (Echolalia)

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: غفوری مهران

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
زبان یك فعالیت مهارتی است. در فراگیری و رشد این مهارت تقلید می تواند دارای نقش های مختلفی باشد . تقلید در زبان ممكن است به نقش و عملكرد آن در دیگر فعالیتها شامل علم رباتیك نیز مربوط باشد. تقلید چه نقشی در فراگیری زبان مادری دارد؟ تقلید چه نقشی در منشا تكاملی و سیر تنوع زبان داشته و تا چه حد به منبع كلماتی كه به كار می بریم و شیوه های كنار هم قرارگیری كلمات ارتباط دارد. این پرسش ها را می توان در چندین سطح بررسی نمود. تقلید از هرگونه ای كه باشد به معنای رابطه بین عملكرد دریافتی و حركتی (motor and perceptual) و همچنین بین سامانه حركتی مغز و سامانه های دیگری چون بینایی و حسی است. نقش و عملكرد تقلید در زبان و مهارت سخن موضوعات مورد مطالعه در علوم مختلفی همچون زبان شناسی، رشد كودك، عصب شناسی، نظریه تكامل و روانشناسی اجتماعی هستند. محور اصلی این مقاله تاكید جدید بر پایه حركتی – جسمانی فراگیری زبان در ارتباط با تقلید گفتار و اشاره و بطور خاص بر ساختمان مغزی – حركتی بعنوان یك دیدگاه جدید در بررسی مساله می باشد.

توضیحات بیشتر