فایل ورد مقاله شناسايي عوامل موثر بر توانمندسازي زنان جهت مشاركت درتوسعه اجتماعي (مطالعه موردي استان لرستان)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله شناسايي عوامل موثر بر توانمندسازي زنان جهت مشاركت درتوسعه اجتماعي (مطالعه موردي استان لرستان) دارای 40 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله شناسايي عوامل موثر بر توانمندسازي زنان جهت مشاركت درتوسعه اجتماعي (مطالعه موردي استان لرستان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله شناسايي عوامل موثر بر توانمندسازي زنان جهت مشاركت درتوسعه اجتماعي (مطالعه موردي استان لرستان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله شناسايي عوامل موثر بر توانمندسازي زنان جهت مشاركت درتوسعه اجتماعي (مطالعه موردي استان لرستان) :

فایل ورد مقاله شناسايي عوامل موثر بر توانمندسازي زنان جهت مشاركت درتوسعه اجتماعي (مطالعه موردي استان لرستان) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در علوم رفتاری از صفحه 67 تا 101 منتشر شده است.
نام: شناسایی عوامل موثر بر توانمندسازی زنان جهت مشاركت درتوسعه اجتماعی (مطالعه موردی استان لرستان)
این مقاله دارای 35 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله توانمندسازی زنان
مقاله تحصیلات
مقاله تفكرسنتی
مقاله سیاست های دولت
مقاله اشتغال
مقاله فن آوری
مقاله تفكر كارآفرینی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: ساعی ارسی ایرج
جناب آقای / سرکار خانم: ولی پور شهربانو

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
این مقاله درصدد شناسایی عوامل موثر بر توانمندسازی زنان دراستان لرستان می باشند.جهت دستیابی به این هدف تعداد 384 نفر از زنان توانمند استان لرستان به عنوان نمونه آماری انتخاب گردید .در این راستا نقش چندعامل اساسی ازجمله عوامل فردی و ویژگی های شخصی زنان، عوامل اجتماعی- فرهنگی، عوامل سیاسی- اداری، عوامل اقتصادی، عوامل فن آوری و عوامل رقابتی بر توانمندسازی زنان مورد مطالعه قرار گرفت.
این مطالعه بر حسب هدف كاربردی و بر اساس شیوه گردآوری داده ها توصیفی از نوع پیمایشی است. از ابزار پرسشنامه به عنوان ابزار جمع آوری اطلاعات استفاده شده است.
نتایج حاصل از این مطالعه نشان می دهد در بین عوامل فردی و ویژگی های شخصی زنان، میزان تحصیلات؛ در مورد عوامل اجتماعی – فرهنگی، غلبه بر تفكرهای سنتی رایج در مورد زنان؛ در رابطه با عامل سیاسی اداری، نقش سیاست های حمایتی دولت از زنان؛ درباره عامل اقتصادی، اشتغال زنان؛ در مورد عوامل فن آوری، خود فن آوری ودرباره عامل رقابتی، ایجاد تفكر كار آفرینی نقش مهم و اساسی در توانمندسازی زنان استان لرستان داشته است.

توضیحات بیشتر