فایل ورد مقاله نقش بازي در پيشرفت تحصيلي (زبان آموزي) كودكان پايه سوم مقطع ابتدايي شهر تهران در سال 86-1385

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نقش بازي در پيشرفت تحصيلي (زبان آموزي) كودكان پايه سوم مقطع ابتدايي شهر تهران در سال 86-1385 دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نقش بازي در پيشرفت تحصيلي (زبان آموزي) كودكان پايه سوم مقطع ابتدايي شهر تهران در سال 86-1385  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نقش بازي در پيشرفت تحصيلي (زبان آموزي) كودكان پايه سوم مقطع ابتدايي شهر تهران در سال 86-1385،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نقش بازي در پيشرفت تحصيلي (زبان آموزي) كودكان پايه سوم مقطع ابتدايي شهر تهران در سال 86-1385 :

فایل ورد مقاله نقش بازي در پيشرفت تحصيلي (زبان آموزي) كودكان پايه سوم مقطع ابتدايي شهر تهران در سال 86-1385 که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در علوم رفتاری از صفحه 9 تا 30 منتشر شده است.
نام: نقش بازی در پیشرفت تحصیلی (زبان آموزی) كودكان پایه سوم مقطع ابتدایی شهر تهران در سال 86-1385
این مقاله دارای 22 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله بازی پیشرفت تحصیلی
مقاله زبان آموزی
مقاله دانش آموز دوره ابتدایی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: اعظمی محمود
جناب آقای / سرکار خانم: جعفری علیرضا

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
بازی در عین این كه وسیله سرگرمی است، جنبه آموزندگی و سارندگی نیز دارد در برخی موارد اشتغال كودك به بازی بیش از ارزش خواندن كتاب است. كودكان در خلال بازی ها به ویژه بازی های آموزشی، به مفاهیم جدیدی دسترسی پیدا می كنند و مهارت بیشتر و بهتری را كسب می نمایند. در حین بازی مطالب آموختنی، بدون فشار و با میل و رغبت فرا گرفته می شود.
هدف اصلی این مقاله بررسی تاثیر بازی ها بر پیشرفت تحصیلی در درس زبان آموزی دانش آموزان پایه سوم ابتدایی شهر تهران در سال تحصیلی 86-1385 بوده است. روش پژوهش، روش آزمایشی بوده و نمونه گیری با روش – خوشه ای تصادفی صورت گرفته است و پس از گردآوری، داد ه ها با نرم افزار spss پردازش شده اند.
از سه فرضیه پژوهش، دو فرضیه تایید و یك فرضیه رد شده شد.

توضیحات بیشتر