فایل ورد مقاله اثرات بيمه محصولات كشاورزي بر وضعيت اقتصادي گندم کاران خسارت ديده شهر قم

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله اثرات بيمه محصولات كشاورزي بر وضعيت اقتصادي گندم کاران خسارت ديده شهر قم دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله اثرات بيمه محصولات كشاورزي بر وضعيت اقتصادي گندم کاران خسارت ديده شهر قم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله اثرات بيمه محصولات كشاورزي بر وضعيت اقتصادي گندم کاران خسارت ديده شهر قم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله اثرات بيمه محصولات كشاورزي بر وضعيت اقتصادي گندم کاران خسارت ديده شهر قم :

فایل ورد مقاله اثرات بيمه محصولات كشاورزي بر وضعيت اقتصادي گندم کاران خسارت ديده شهر قم که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 107 تا 117 منتشر شده است.
نام: اثرات بیمه محصولات كشاورزی بر وضعیت اقتصادی گندم کاران خسارت دیده شهر قم
این مقاله دارای 11 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله بیمه محصولات کشاورزی
مقاله گندم کاران خسارت دیده
مقاله وضعیت اقتصادی کشاورزان

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: نیك نامی مهرداد
جناب آقای / سرکار خانم: حاتمی فتح اله
جناب آقای / سرکار خانم: لشگرآرا فرهاد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف از تحقیق بررسی اثرات بیمه محصولات كشاورزی بر وضعیت اقتصادی گندم کاران خسارت دیده شهر قم بود. تحقیق حاضر از نوع کاربردی و به لحاظ روش، پیمایشی می باشد. جامعه آماری تحقیق شامل 2400 نفر از گندم کاران شهرستان قم می باشد که با توجه به فرمول کوکران حجم نمونه 140 نفر تعیین گردید. ابزار تحقیق شامل پرسشنامه ای بود که روایی آن توسط استادان دانشگاه و تعدادی از کارشناسان مورد تایید قرار گرفت. پایایی پرسشنامه، توسط آزمون مقدماتی مورد تایید قرار گرفت، به نحوی که ضریب کرونباخ آلفا 86 درصد تعیین گردید. نتایج حاصل از رگرسیون چندگانه به روش گام به گام نشان می دهد که از بین متغیرهای مستقل شش مورد آن ها در وضعیت اقتصادی گندم کاران نقش موثر داشته اند که شامل متغیرهای زمان بازپرداخت، متوسط سطح زیرکشت، سن، میزان تحصیلات، میزان غرامت و سابقه گندم کاری می باشند که در مجموع 90 درصد از تغییرات متغیر وابسته تحقیق را تبیین و پیش بینی می کنند.

توضیحات بیشتر