فایل ورد مقاله چالش ها و فرصت هاي به کارگيري تلفن همراه در آموزش کشاورزي (مطالعه موردي: منطقه فومنات)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله چالش ها و فرصت هاي به کارگيري تلفن همراه در آموزش کشاورزي (مطالعه موردي: منطقه فومنات) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله چالش ها و فرصت هاي به کارگيري تلفن همراه در آموزش کشاورزي (مطالعه موردي: منطقه فومنات)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله چالش ها و فرصت هاي به کارگيري تلفن همراه در آموزش کشاورزي (مطالعه موردي: منطقه فومنات)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله چالش ها و فرصت هاي به کارگيري تلفن همراه در آموزش کشاورزي (مطالعه موردي: منطقه فومنات) :

فایل ورد مقاله چالش ها و فرصت هاي به کارگيري تلفن همراه در آموزش کشاورزي (مطالعه موردي: منطقه فومنات) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 95 تا 105 منتشر شده است.
نام: چالش ها و فرصت های به کارگیری تلفن همراه در آموزش کشاورزی (مطالعه موردی: منطقه فومنات)
این مقاله دارای 11 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله آموزش سیار
مقاله تلفن همراه
مقاله چالش
مقاله فرصت
مقاله شهرستان فومنات

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: امیدی نجف آبادی مریم
جناب آقای / سرکار خانم: انشیه رضوان

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
پژوهش حاضر با هدف بررسی کاربرد تلفن همراه و شناسایی چالش ها و فرصت های به کارگیری آن در شهرستان فومنات استان گیلان انجام شده است. جامعه آماری تحقیق را 78 نفر از مروجان که در مراکز خدمات روستایی مدیریت جهاد شهرستان مشغول به فعالیت هستند، تشکیل می دهند. گردآوری داده ها با روش سرشماری انجام شد و برای جمع آوری داده ها از ابزار پرسشنامه استفاده گردید که روایی آن با استفاده از پانل متخصصان تایید شد و پایایی آن به وسیله آلفای کرونباخ 828 درصد گزارش گردید. نتایج تحقیق نشان داد که اطلاع رسانی در رابطه با آفات و نحوه مبارزه، اطلاع رسانی در باب قیمت و مکان مناسب فروش محصولات کشاورزی، از مهم ترین فرصت های به کارگیری تلفن همراه هستند. با استفاده از تحلیل عاملی، چالش ها نیز در 4 عامل انسانی، مخابراتی، فنی و امنیتی دسته بندی شدند که 784 درصد از کل تغییرات را تبیین کردند.

توضیحات بیشتر