فایل ورد مقاله نگرش دانشجويان مرکز آموزش علمي- کاربردي جهاد کشاورزي زنجان نسبت به به کارگيري يادگيري اينترنتي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نگرش دانشجويان مرکز آموزش علمي- کاربردي جهاد کشاورزي زنجان نسبت به به کارگيري يادگيري اينترنتي دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نگرش دانشجويان مرکز آموزش علمي- کاربردي جهاد کشاورزي زنجان نسبت به به کارگيري يادگيري اينترنتي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نگرش دانشجويان مرکز آموزش علمي- کاربردي جهاد کشاورزي زنجان نسبت به به کارگيري يادگيري اينترنتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نگرش دانشجويان مرکز آموزش علمي- کاربردي جهاد کشاورزي زنجان نسبت به به کارگيري يادگيري اينترنتي :

فایل ورد مقاله نگرش دانشجويان مرکز آموزش علمي- کاربردي جهاد کشاورزي زنجان نسبت به به کارگيري يادگيري اينترنتي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 73 تا 94 منتشر شده است.
نام: نگرش دانشجویان مرکز آموزش علمی- کاربردی جهاد کشاورزی زنجان نسبت به به کارگیری یادگیری اینترنتی
این مقاله دارای 22 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله یادگیری اینترنتی
مقاله آموزش علمی- کاربردی
مقاله زنجان

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: نعیمی امیر
جناب آقای / سرکار خانم: پزشكی راد غلامرضا
جناب آقای / سرکار خانم: صدیقی حسن

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف کلی از انجام این تحقیق بررسی نگرش دانشجویان مرکز علمی- کاربردی جهاد کشاورزی زنجان نسبت به به کارگیری یادگیری اینترنتی بود. این تحقیق از نوع تحقیقات كاربردی، توصیفی، و همبستگی است که به روش میدانی انجام شد. جامعه آماری مورد نظر شامل دانشجویان مرکز آموزش علمی- کاربردی جهاد کشاورزی زنجان بودند (N=320) که از این تعداد 175 نفر با استفاده از جدول کرجسی و مورگان به روش نمونه گیری طبقه ای- تناسبی به عنوان نمونه آماری انتخاب شدند و در نهایت 152پرسشنامه با نرخ حدود 87 درصد برگشت داده شد که مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. یافته های توصیفی نشان می دهد که دانشجویان نگرش مثبتی نسبت به به کارگیری یادگیری اینترنتی دارند. میانگین تعداد ساعات استفاده از اینترنت توسط دانشجویان در هفته بیش از 5 ساعت به دست آمد. نتیجه آزمون من وایت نی، اختلاف معنی داری را بین نگرش دانشجویانی که کامپیوتر شخصی دارند و آنهایی که كامپیوتر شخصی ندارند در سطح 5 درصد نشان می دهد. بر اساس نتایج آزمون کروسکال والیس، اختلاف معنی داری بین متغیرهای رشته تحصیلی و مکان دسترسی دانشجویان به اینترنت و متغیر نگرش آنها وجود نداشت. ضریب همبستگی اسپیرمن، همبستگی مثبت و معنی داری را بین اینترنت، به عنوان منبع آموزشی و نگرش دانشجویان در سطح 5 درصد نشان داد. همچنین همبستگی مثبت و معنی داری بین اینترنت، به عنوان منبع پژوهشی و ارتباطی با نگرش دانشجویان در سطح 1 درصد مشاهده گردید.

توضیحات بیشتر