فایل ورد مقاله بررسي عوامل مديريتي موثر بر مشارکت اعضا تعاوني هاي کشاورزي استان تهران

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي عوامل مديريتي موثر بر مشارکت اعضا تعاوني هاي کشاورزي استان تهران دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي عوامل مديريتي موثر بر مشارکت اعضا تعاوني هاي کشاورزي استان تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي عوامل مديريتي موثر بر مشارکت اعضا تعاوني هاي کشاورزي استان تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي عوامل مديريتي موثر بر مشارکت اعضا تعاوني هاي کشاورزي استان تهران :

فایل ورد مقاله بررسي عوامل مديريتي موثر بر مشارکت اعضا تعاوني هاي کشاورزي استان تهران که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 49 تا 61 منتشر شده است.
نام: بررسی عوامل مدیریتی موثر بر مشارکت اعضا تعاونی های کشاورزی استان تهران
این مقاله دارای 13 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله مشارکت
مقاله اعضا تعاونی کشاورزی
مقاله مدیریت تعاونی
مقاله استان تهران

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: شیخی مهرنوش
جناب آقای / سرکار خانم: ارفعی معصومه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
تحقیق فوق با هدف بررسی عوامل مدیریتی موثر بر مشارکت اعضا تعاونی های کشاورزی استان تهران صورت گرفته است. تحقیق حاضر از نوع کاربردی، توصیفی، علی و ارتباطی می باشد. جامعه آماری مورد مطالعه در این پژوهش شامل 320 نفر مدیران و 206 نفر از بین 3020 عضو شرکت های تعاونی کشاورزی تحت پوشش وزارت تعاون در سطح استان تهران انتخاب شدند. نتایج حاصل از ضریب همبستگی اسپیرمن بین متغیرها نشان می دهد که بین سن اعضا، میزان تحصیلات، میزان سهام و سود ناشی از آن و میزان مشارکت آنان در تصمیم گیری های شرکت تعاونی های روستایی رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد. اما بین شرکت اعضاء در کلاس های آموزشی و علاقه آنها به کار گروهی و میزان مشارکت آنان در تصمیم گیری های شرکت تعاونی رابطه معنی داری وجود ندارد. نتایج حاصل از آزمون کروسکال والیس حاکی از آن است که شیوه های تصمیم گیری مدیران بر میزان مشارکت اعضاء در تصمیم گیری های تعاونی تاثیرگذار است.

توضیحات بیشتر