فایل ورد مقاله بررسي تاثير توليد و پذيرش محصولات نانو فناوري بر کشاورزي پايدار از ديدگاه محققان کشاورزي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي تاثير توليد و پذيرش محصولات نانو فناوري بر کشاورزي پايدار از ديدگاه محققان کشاورزي دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي تاثير توليد و پذيرش محصولات نانو فناوري بر کشاورزي پايدار از ديدگاه محققان کشاورزي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي تاثير توليد و پذيرش محصولات نانو فناوري بر کشاورزي پايدار از ديدگاه محققان کشاورزي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي تاثير توليد و پذيرش محصولات نانو فناوري بر کشاورزي پايدار از ديدگاه محققان کشاورزي :

فایل ورد مقاله بررسي تاثير توليد و پذيرش محصولات نانو فناوري بر کشاورزي پايدار از ديدگاه محققان کشاورزي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 1 تا 14 منتشر شده است.
نام: بررسی تاثیر تولید و پذیرش محصولات نانو فناوری بر کشاورزی پایدار از دیدگاه محققان کشاورزی
این مقاله دارای 14 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله محصولات نانو
مقاله کشاورزی پایدار
مقاله محققان کشاورزی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: ده یوری سحر
جناب آقای / سرکار خانم: فرج اله حسینی سیدجمال

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
این تحقیق به بررسی تاثیر تولید و پذیرش محصولات نانو بر کشاورزی پایدار از دیدگاه محققان کشاورزی پرداخته است. جمعیت آماری مشتمل بر 100 محقق مرکز تحقیقات کشاورزی استان اصفهان می باشد که به صورت تصادفی نمونه گیری شدند. ابزار گردآوری داده ها پرسشنامه بود که با مرور ادبیات این تحقیق و مطابق با اهداف مطالعه تهیه شد. بررسی اطلاعات به دست آمده از جامعه آماری و داده پردازی نشان می دهد که کاربرد و جایگاه محصولات نانو، ترویج محصولات نانو و صرفه اقتصادی استفاده از محصولات نانو با پایداری کشاورزی رابطه مثبت و معنی داری دارد. همچنین نتایج حاصل از رگرسیون چند گانه به روش گام به گام نشان داد کاربرد های نانو و ترویج این فناوری در دو گام وارد معادله رگرسیون شدند که در مجموع 24 درصد تغییرات متغیر وابسته (ملاک) توسط تغییرات متغیر های پیش بین معنی دار تبیین شد.

توضیحات بیشتر