فایل ورد مقاله راهبردهاي توسعه كارآفريني كشاورزي در مناطق روستايي: مطالعه موردي روستاهاي شهرستان خدابنده

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله راهبردهاي توسعه كارآفريني كشاورزي در مناطق روستايي: مطالعه موردي روستاهاي شهرستان خدابنده دارای 33 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله راهبردهاي توسعه كارآفريني كشاورزي در مناطق روستايي: مطالعه موردي روستاهاي شهرستان خدابنده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله راهبردهاي توسعه كارآفريني كشاورزي در مناطق روستايي: مطالعه موردي روستاهاي شهرستان خدابنده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله راهبردهاي توسعه كارآفريني كشاورزي در مناطق روستايي: مطالعه موردي روستاهاي شهرستان خدابنده :

فایل ورد مقاله راهبردهاي توسعه كارآفريني كشاورزي در مناطق روستايي: مطالعه موردي روستاهاي شهرستان خدابنده که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در روستا و توسعه از صفحه 1 تا 29 منتشر شده است.
نام: راهبردهای توسعه كارآفرینی كشاورزی در مناطق روستایی: مطالعه موردی روستاهای شهرستان خدابنده
این مقاله دارای 29 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله کارآفرینی کشاورزی
مقاله توسعه روستایی
مقاله مناطق روستایی
مقاله مطالعه موردی
مقاله خدابنده (شهرستان)

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: ركن الدین افتخاری عبدالرضا
جناب آقای / سرکار خانم: سجاسی قیداری حمداله
جناب آقای / سرکار خانم: رضوی سیدحسن

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
خلاقیت و نوآوری از اركان اصلی توسعه پایدار است. در همین راستا، از طریق كارآفرینی روستایی به ویژه در بخش كشاورزی، می توان با شناسایی مزیت ها، محدودیت ها، ضعف ها و قوت های جوامع روستایی بر اساس برنامه ریزی راهبردی مناسب، به توسعه اقتصادی روستایی در كنار سایر ابعاد كمك كرد؛ و بر این اساس، پرسش کلیدی عبارت است از آنکه «راهبردهای مناسب برای توسعه كارآفرینی كشاورزی در مناطق روستایی منطقه مورد مطالعه كدام اند؟». بدین منظور، پژوهش حاضر با استفاده از روش پیمایشی و مطالعات میدانی به شیوهSWOT ، به ارایه راهبرد کانونی توسعه كارآفرینی كشاورزی در مناطق روستایی شهرستان خدابنده می پردازد. نتایج نشان می دهد كه به دلیل توانمندی ها و ظرفیت ها بالای منطقه، آستانه نوآوری و خلاقیت در بخش كشاورزی مناطق روستایی نیازمند بازنگری و ارایه سیاست های مناسب برای رفع محدودیت ها و استفاده از توان های موجود روستایی و كشاورزی است.

توضیحات بیشتر