فایل ورد مقاله تاثير صنعت گلاب گيري بر روي زندگي اقتصادي مردم کامو در شهرستان کاشان

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تاثير صنعت گلاب گيري بر روي زندگي اقتصادي مردم کامو در شهرستان کاشان دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تاثير صنعت گلاب گيري بر روي زندگي اقتصادي مردم کامو در شهرستان کاشان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تاثير صنعت گلاب گيري بر روي زندگي اقتصادي مردم کامو در شهرستان کاشان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تاثير صنعت گلاب گيري بر روي زندگي اقتصادي مردم کامو در شهرستان کاشان :

فایل ورد مقاله تاثير صنعت گلاب گيري بر روي زندگي اقتصادي مردم کامو در شهرستان کاشان که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1389 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 71 تا 82 منتشر شده است.
نام: تاثیر صنعت گلاب گیری بر روی زندگی اقتصادی مردم کامو در شهرستان کاشان
این مقاله دارای 12 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله گلاب گیری
مقاله صنعت گلاب گیری
مقاله کاشان

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: عارضی مجتبی
جناب آقای / سرکار خانم: ازكیا مصطفی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
تحقیق حاضر با هدف شناخت و بررسی صنعت گلاب گیری و سایر فعالیت های وابسته به آن انجام شده است. روش تحقیق مورد استفاده، تلفیقی از روش های کمی و کیفی بوده است. جامعه آماری تحقیق های صاحبان کارخانه و سرپرستان خانوار بودند. در مورد صاحبان کارخانه، از روش تمام شماری استفاده شده است. اما در مورد سرپرستان خانوار تعداد 113 نفر از آنها از طریق فرمول کوکران به عنوان حجم نمونه انتخاب شده اند. یافته ها نشان داد که هر سه فرضیه مورد تایید واقع شدند. قیمت تمام شده بالاتر گلاب در کامو موجب زیان دهی کارخانجات شده است. صاحبان کارگاه و یا کارخانجات گلاب گیری در کامو، از رفاه و درآمد بهتری نسبت به دیگر اصناف برخوردارند. سود و درآمد حاصل از کارگاه های گلاب گیری در کامو باعت توسعه این منطقه شده است.

توضیحات بیشتر