فایل ورد مقاله بررسي نگرش دانشجويان کشاورزي نسبت به اشتغال در بخش کشاورزي (طالعه موردي: دانشگاه بوعليسينا همدان)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي نگرش دانشجويان کشاورزي نسبت به اشتغال در بخش کشاورزي (طالعه موردي: دانشگاه بوعليسينا همدان) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي نگرش دانشجويان کشاورزي نسبت به اشتغال در بخش کشاورزي (طالعه موردي: دانشگاه بوعليسينا همدان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي نگرش دانشجويان کشاورزي نسبت به اشتغال در بخش کشاورزي (طالعه موردي: دانشگاه بوعليسينا همدان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي نگرش دانشجويان کشاورزي نسبت به اشتغال در بخش کشاورزي (طالعه موردي: دانشگاه بوعليسينا همدان) :

فایل ورد مقاله بررسي نگرش دانشجويان کشاورزي نسبت به اشتغال در بخش کشاورزي (طالعه موردي: دانشگاه بوعليسينا همدان) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 91 تا 102 منتشر شده است.
نام: بررسی نگرش دانشجویان کشاورزی نسبت به اشتغال در بخش کشاورزی (طالعه موردی: دانشگاه بوعلیسینا همدان)
این مقاله دارای 12 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله نگرش
مقاله دانشجویان کشاورزی
مقاله اشتغال
مقاله دانشگاه بوعلی سینا

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: موحدی رضا
جناب آقای / سرکار خانم: اكبری رویا
جناب آقای / سرکار خانم: کوچکیان حورا

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف این پژوهش بررسی نگرش دانشجویان کشاورزی نسبت به اشتغال در بخش کشاورزی می باشد. دانشگاه بوعلی سینای همدان به عنوان مطالعه موردی این تحقیق انتخاب گشته است. از بین 800 نفر دانشجوی رشته های کشاورزی دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا که جامعه آماری تحقیق را تشکیل می دادند، تعداد 211 نفر با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی- طبقه ایطی سال های 1382 تا 1386 به عنوان نمونه های آماری تحقیق انتخاب شدند. ابزار جمع آوری داده ها پرسشنامه محقق بود که توسط گروهی از متخصصان رشته کشاورزی با روش سنجش محتوایی مورد روان سنجی گویه ها (روایی) قرار گرفت و طی یک آزمایش مقدماتی با استفاده از روش کرونباخ آلفا اعتبار یا پایایی سوالات مورد بررسی قرار گرفت و اصلاحات لازم صورت پذیرفت و ضریب آلفای کرونباخ برایپرسشنامه تحقیق 084 به دست آمد. نتایج تحلیل رگرسیون نشان داد که هفت عامل زیر در بهبود آینده شغلی دانشجویان رشته های کشاورزی، به ترتیب بیشترین نقش را دارا هستند. این عوامل عبارتند از توانمندی های تخصصی دانشجو، ارتباط دانشگاه با مراکز کاری، فرصت های شغلی موجود، رضایت مندی سطح دانش دوران تحصیل، سیاست های دولت در زمینه اشتغال، تسهیلات و امکانات موجود و علاقمندی به مشاغل مرتبط با رشته های کشاورزی.

توضیحات بیشتر