فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر رفتار ارتباطي گندم کاران استان مرکزي در ارتباط با مديريت ضايعات گندم

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر رفتار ارتباطي گندم کاران استان مرکزي در ارتباط با مديريت ضايعات گندم دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر رفتار ارتباطي گندم کاران استان مرکزي در ارتباط با مديريت ضايعات گندم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر رفتار ارتباطي گندم کاران استان مرکزي در ارتباط با مديريت ضايعات گندم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر رفتار ارتباطي گندم کاران استان مرکزي در ارتباط با مديريت ضايعات گندم :

فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر رفتار ارتباطي گندم کاران استان مرکزي در ارتباط با مديريت ضايعات گندم که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1388 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 75 تا 90 منتشر شده است.
نام: بررسی عوامل موثر بر رفتار ارتباطی گندم کاران استان مرکزی در ارتباط با مدیریت ضایعات گندم
این مقاله دارای 16 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله گندم کاران
مقاله رفتار ارتباطی
مقاله منبع اطلاعاتی
مقاله مدیریت ضایعات گندم

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: خوشنودی فر زهرا
جناب آقای / سرکار خانم: اسدی علی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
پژوهش حاضر با هدف بررسی عوامل موثر بر رفتار ارتباطی گندم کاران به روش پیمایشی انجام شده است. جامعه آماری تحقیق را کلیه کشاورزان گندم کار استان مرکزی که به دو گروه آموزش دیده در رابطه با مدیریت ضایعات گندم به عنوان گروه آزمودنی به تعداد 700 نفر و گروه آموزش ندیده در این زمینه به همین تعداد تشکیل دادند. حجم نمونه بر اساس آزمون کوکران به تعداد 103 نفر تعیین گردید که در طی دو مرحله با استفاده از نمونه گیری انتسابی متناسب و تصادفی انجام شد. اعتبار شاخص های اصلی تحقیق شامل میزان استفاده از منابع اطلاعاتی، میزان ارتباط با مروجان به منظور کسب اطلاعات در خصوص مدیریت ضایعات گندم به ترتیب 082 و 088 به دست آمد که از لحاظ آماری قابل قبول بود. یافته های تحقیق نشان داد که منابع اطلاعاتی فروشندگان نهاده، همسایگان و آشنایان در هر دو گروه، مهم ترین منابع اطلاعاتی گندم کاران بوده است. بیشترین متغیر اثرگذار بر میزان ارتباط گندم کاران با مروجان در گروه آموزش دیده و ندیده، مدت شرکت در دوره های آموزشی- ترویجی بوده است. همچنین بیشترین متغیر اثرگذار بر میزان استفاده از منابع اطلاعاتی و ارتباطی در میان دو گروه آموزش دیده و ندیده، میزان ارتباط آنان با عاملان ترویج بوده است.

توضیحات بیشتر