فایل ورد مقاله اثربخشي مداخله التقاطي بر کاهش افسردگي در دوران بارداري و پيشگيري از افسردگي پس از زايمان

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله اثربخشي مداخله التقاطي بر کاهش افسردگي در دوران بارداري و پيشگيري از افسردگي پس از زايمان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله اثربخشي مداخله التقاطي بر کاهش افسردگي در دوران بارداري و پيشگيري از افسردگي پس از زايمان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله اثربخشي مداخله التقاطي بر کاهش افسردگي در دوران بارداري و پيشگيري از افسردگي پس از زايمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله اثربخشي مداخله التقاطي بر کاهش افسردگي در دوران بارداري و پيشگيري از افسردگي پس از زايمان :

فایل ورد مقاله اثربخشي مداخله التقاطي بر کاهش افسردگي در دوران بارداري و پيشگيري از افسردگي پس از زايمان که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در اندیشه و رفتار (روانشناسی كاربردی) از صفحه 19 تا 26 منتشر شده است.
نام: اثربخشی مداخله التقاطی بر کاهش افسردگی در دوران بارداری و پیشگیری از افسردگی پس از زایمان
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله افسردگی
مقاله افسردگی پس از زایمان
مقاله مداخله التقاطی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: تبریزی مصطفی
جناب آقای / سرکار خانم: لرستانی خاطره

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف از پژوهش حاضر، بررسی اثربخشی مداخله التقاطی بر کاهش افسردگی در دوران بارداری بود. بدین منظور، از میان 144 نفر مادر باردار مراجعه كننده به مراكز بهداشتی و درمانی همدان، تعداد 20 نفر از مادران باردار افسرده شناسایی و در دو گروه آزمایش و كنترل کاربندی شدند. بعد از ارایه روش مداخله التقاطی در گروه آزمایشی، دو گروه مجددا مورد آزمون قرار گرفتند. مقایسه نمرات و پیگیری وضعیت آزمودنی ها نشان داد كه مداخله التقاطی در كاهش افسردگی دوران بارداری و پیشگیری از افسردگی پس از زایمان، موثر است.

توضیحات بیشتر