فایل ورد مقاله نقش تصوير بدني در کيفيت زندگي، رضايت از زندگي، نگرش نقش جنسي و عزت نفس

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نقش تصوير بدني در کيفيت زندگي، رضايت از زندگي، نگرش نقش جنسي و عزت نفس دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نقش تصوير بدني در کيفيت زندگي، رضايت از زندگي، نگرش نقش جنسي و عزت نفس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نقش تصوير بدني در کيفيت زندگي، رضايت از زندگي، نگرش نقش جنسي و عزت نفس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نقش تصوير بدني در کيفيت زندگي، رضايت از زندگي، نگرش نقش جنسي و عزت نفس :

فایل ورد مقاله نقش تصوير بدني در کيفيت زندگي، رضايت از زندگي، نگرش نقش جنسي و عزت نفس که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در اندیشه و رفتار (روانشناسی كاربردی) از صفحه 9 تا 18 منتشر شده است.
نام: نقش تصویر بدنی در کیفیت زندگی، رضایت از زندگی، نگرش نقش جنسی و عزت نفس
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله کیفیت زندگی
مقاله رضایت از زندگی
مقاله نگرش نقش جنسیتی
مقاله عزت نفس تصویر از بدن

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: عسگری پرویز
جناب آقای / سرکار خانم: شباكی روشنك

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
‏هدف از پژوهش حاضر، مقایسه کیفیت زندگی، رضایت از زندگی، نگرش نقش جنسی و عزت نفس در دانشجویان دارای تصویر بدنی پایین و بالا است. بدین منظور، 240 ‏نفر از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامی اهواز به صورت تصادفی طبقه ای انتخاب و از نظر متغیرهای بالا مورد آزمون قرار گرفتند. نتایج نشان داد، دانشجویانی که تصویر بدنی پایین و بالا داشتند از لحاظ کیفیت زندگی و مولفه های آن، رضایت از زندگی، نگرش نقش جنسی و عزت نفس، تفاوت معناداری با یکدیگر نشان می دهند.

توضیحات بیشتر