فایل ورد مقاله بررسي و مقايسه ميزان پرخاشگري کودکان طلاق و عادي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي و مقايسه ميزان پرخاشگري کودکان طلاق و عادي دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي و مقايسه ميزان پرخاشگري کودکان طلاق و عادي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي و مقايسه ميزان پرخاشگري کودکان طلاق و عادي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي و مقايسه ميزان پرخاشگري کودکان طلاق و عادي :

فایل ورد مقاله بررسي و مقايسه ميزان پرخاشگري کودکان طلاق و عادي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1390 در مطالعات روان شناختی از صفحه 97 تا 109 منتشر شده است.
نام: بررسی و مقایسه میزان پرخاشگری کودکان طلاق و عادی
این مقاله دارای 13 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله پرخاشگری
مقاله کودکان طلاق
مقاله کودکان عادی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: یعقوبی كژال
جناب آقای / سرکار خانم: سهرابی اسمرود فرامرز
جناب آقای / سرکار خانم: مفیدی فرخنده

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
پژوهش حاضر با هدف بررسی و مقایسه میزان پرخاشگری كودكان طلاق و عادی انجام شده بود. فرضیه اساسی عبارت بود از: اینكه میزان پرخاشگری کودکان طلاق بیشتر از كودكان عادی است. روش تحقیق از نوع علی- مقایسه ای بود، به منظور بررسی فرضیه های تحقیق از میان کلیه کودکان 9-6 ساله شهرستان سنندج، به روش نمونه گیری تصادفی خوشه ای، نمونه ای به حجم 40 نفر انتخاب شدند. برای سنجش میزان پرخاشگری از زیرمقیاس پرخاشگری پرسشنامه شخصیتی آیزنک مخصوص کودکان استفاده شد. به منظور تجزیه و تحلیل داده ها آزمون t مستقل به كار گرفته شد. نتایج به دست آمده نشان داد که میزان پرخاشگری کودکان طلاق بیشتر از میزان پرخاشگری کودکان عادی بود و تفاوت میان دو گروه از نظر آماری معنادار بود. بین میزان پرخاشگری کودکان طلاقی که نزد پدر خود زندگی می كردند و کودکان طلاقی که نزد مادر خود زندگی می كردند، تفاوتی وجود نداشت.

توضیحات بیشتر