فایل ورد مقاله تحليل اقتصادي رفتار مصرف كنندگان در مناطق شهري ايران (بررسي موردي استان زنجان)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تحليل اقتصادي رفتار مصرف كنندگان در مناطق شهري ايران (بررسي موردي استان زنجان) دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تحليل اقتصادي رفتار مصرف كنندگان در مناطق شهري ايران (بررسي موردي استان زنجان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تحليل اقتصادي رفتار مصرف كنندگان در مناطق شهري ايران (بررسي موردي استان زنجان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تحليل اقتصادي رفتار مصرف كنندگان در مناطق شهري ايران (بررسي موردي استان زنجان) :

فایل ورد مقاله تحليل اقتصادي رفتار مصرف كنندگان در مناطق شهري ايران (بررسي موردي استان زنجان) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در علوم رفتاری از صفحه 65 تا 89 منتشر شده است.
نام: تحلیل اقتصادی رفتار مصرف كنندگان در مناطق شهری ایران (بررسی موردی استان زنجان)
این مقاله دارای 25 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سیستم تقاضای تقریبا ایده آل
مقاله رفتار مصرف كننده
مقاله كشش تقاضا

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: پرتوی بامداد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
این مطالعه به بررسی رفتار مصرفی مناطق شهری استان زنجان با استفاده از تابع تقاضای تقریبا ایده آل پرداخته و مشاهده گردید كه میزان مطلق كشش های خود قمیتی برای “خوراكیها، آشامیدنیها و دخانیات”، “پوشاك و كفش” و “سایر كالاها و خدمات” كمتر از واحد می باشد به عبارت دیگر این گروه از كالاها كالاهای كم كشش هستند، همچنین با توجه به این كه كشش های قیمتی متقاطع غیر صفر می باشند، و در اغلب موارد میزان آنها از لحاظ قدر مطلق كوچكتر از یك می باشد. به عبارت دیگر مصرف كنندگان در بیشتر موارد با تغییر قیمت یك گروه تقاضای گروههای دیگر را تغییر آنچنانی نخواهند داد. همچنین نتایج نشان داد كه علامت كشش درآمدی كلیه گروههای كالایی مثبت می باشد.

توضیحات بیشتر