فایل ورد مقاله مقايسه تطبيقي مدار حرکت تربيتي انسان در اسلام با اگزيستانسياليسم

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله مقايسه تطبيقي مدار حرکت تربيتي انسان در اسلام با اگزيستانسياليسم دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله مقايسه تطبيقي مدار حرکت تربيتي انسان در اسلام با اگزيستانسياليسم  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله مقايسه تطبيقي مدار حرکت تربيتي انسان در اسلام با اگزيستانسياليسم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله مقايسه تطبيقي مدار حرکت تربيتي انسان در اسلام با اگزيستانسياليسم :

فایل ورد مقاله مقايسه تطبيقي مدار حرکت تربيتي انسان در اسلام با اگزيستانسياليسم که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1389 در فصلنامه اندیشه نوین دینی از صفحه 39 تا 63 منتشر شده است.
نام: مقایسه تطبیقی مدار حرکت تربیتی انسان در اسلام با اگزیستانسیالیسم
این مقاله دارای 25 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله حرکت
مقاله حرکت تربیتی
مقاله مسافت
مقاله فطرت
مقاله علم
مقاله عقل
مقاله اعتدال
مقاله اگزیستانسیالیسم
مقاله اسلام

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: شریفانی محمد
جناب آقای / سرکار خانم: قمی محسن

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
فرآیند تربیت انسان از حرکتی منسجم و معنادار تشکیل شده است. این حرکت، آغاز و انجامی دارد، شامل محرکی به نام فاعل حرکت و موضوعی برای حرکت است، زمانی را به خود اختصاص می دهد و دارای مرزهای تعریف شده می باشد.
پژوهش حاضر در مقام بیان مرزهای حرکت تربیتی است که در زبان فیلسوفان از آن به مدار و مسافت حرکت تعبیر می شود. برای تبیین بهتری از مسافت حرکت تربیتی از منظر دین، نگاهی مقایسه ای با یکی از مکاتب فکری غربی (اگزیستانسیالیسم) صورت می گیرد.

توضیحات بیشتر