فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر روحيه کارآفريني دانشجويان دانشکده کشاورزي تبريز

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر روحيه کارآفريني دانشجويان دانشکده کشاورزي تبريز دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر روحيه کارآفريني دانشجويان دانشکده کشاورزي تبريز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر روحيه کارآفريني دانشجويان دانشکده کشاورزي تبريز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر روحيه کارآفريني دانشجويان دانشکده کشاورزي تبريز :

فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر روحيه کارآفريني دانشجويان دانشکده کشاورزي تبريز که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 53 تا 64 منتشر شده است.
نام: بررسی عوامل موثر بر روحیه کارآفرینی دانشجویان دانشکده کشاورزی تبریز
این مقاله دارای 12 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله دانشجویان کشاورزی
مقاله دانشگاه تبریز
مقاله کارآفرینی
مقاله مدل لوجیت

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: جمشیدی فر مصطفی
جناب آقای / سرکار خانم: خرمی شهروز
جناب آقای / سرکار خانم: راحلی حسین

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در این تحقیق با استفاده از مدل لوجیت، به بررسی عوامل موثر بر کارآفرینی در بین دانشجویان کشاورزی دانشگاه تبریز پرداخته شد. داده ها و اطلاعات مورد نیاز این تحقیق با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی ساده به وسیله تکمیل پرسشنامه از 157 دانشجوی کشاورزی دانشگاه تبریز در سال 89-1388 به دست آمد. نتایج توصیفی بیان گر آن است که 38 درصد دانشجویان به دلایلی از جمله نبود سرمایه یا نبود مهارت های لازم برای کسب و کار تمایلی به کارآفرینی ندارند. همچنین نتایج تحلیل مدل لوجیت نشان داد که متغیرهای سن، سطح تحصیلات، دریافت وام، موانع اقتصادی، سابقه فعالیت، درآمد، کسب مهارت های لازم و ریسک پذیری از عوامل موثر برای انگیزه به کارآفرینی از سوی دانشجویان بودند که از بین این متغیرها سن و موانع اقتصادی اثر معنی دار منفی و بقیه متغیرها اثر معنی دار مثبت داشتند.

توضیحات بیشتر