فایل ورد مقاله شناسايي عوامل بهبود دهنده تمايل به کارآفريني کارشناسان ترويج کشاورزي استان خوزستان

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله شناسايي عوامل بهبود دهنده تمايل به کارآفريني کارشناسان ترويج کشاورزي استان خوزستان دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله شناسايي عوامل بهبود دهنده تمايل به کارآفريني کارشناسان ترويج کشاورزي استان خوزستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله شناسايي عوامل بهبود دهنده تمايل به کارآفريني کارشناسان ترويج کشاورزي استان خوزستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله شناسايي عوامل بهبود دهنده تمايل به کارآفريني کارشناسان ترويج کشاورزي استان خوزستان :

فایل ورد مقاله شناسايي عوامل بهبود دهنده تمايل به کارآفريني کارشناسان ترويج کشاورزي استان خوزستان که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 1 تا 10 منتشر شده است.
نام: شناسایی عوامل بهبود دهنده تمایل به کارآفرینی کارشناسان ترویج کشاورزی استان خوزستان
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله تمایل به کارآفرینی
مقاله کارشناسان ترویج
مقاله تحلیل عاملی
مقاله عوامل بهبود دهنده
مقاله کارآفرینی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: نوراله نوری وندی آزاده
جناب آقای / سرکار خانم: میردامادی سیدمهدی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف کلی این مقاله شناسایی عوامل بهبود دهنده تمایل به کارآفرینی در میان کارشناسان ترویج کشاورزی استان خوزستان است. روش مورد استفاده در تحقیق علی، ارتباطی بوده و ابزار اصلی تحقیق پرسشنامه می باشد. روایی پرسشنامه از طریق پانل متخصصان و پایایی آن با استفاده از آلفای کرونباخ مورد تایید قرار گرفت. جامعه آماری مورد بررسی شامل کارشناسان ترویج جهاد کشاورزی استان خوزستان بود که تعداد آن ها 120 نفر (N=120) بودند. نتایج بررسی با استفاده از تحلیل عاملی نشان داد که در زمینه عوامل بهبود دهنده تمایل به کارآفرینی، عوامل توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی، ریسک پذیری، توفیق طلبی و تعهد پذیری، توسعه نظام اطلاع رسانی و آموزشی، گسترش اهرم های حمایتی، توسعه تشکل های کارآفرینی و گسترش مشارکت افراد، توجه به تحقیقات بنیاد محور و کارآفرین، و نظام مند بودن فعالیت ها نقش دارند. بررسی رگرسیونی نیز نشان می دهد که در مجموع متغیرهای مستقل، 705 درصد تغییرات متغیر وابسته را تبیین می نمایند.

توضیحات بیشتر