فایل ورد مقاله حقوق دانشجويان در سيستم آموزشي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله حقوق دانشجويان در سيستم آموزشي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله حقوق دانشجويان در سيستم آموزشي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله حقوق دانشجويان در سيستم آموزشي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله حقوق دانشجويان در سيستم آموزشي :

فایل ورد مقاله حقوق دانشجويان در سيستم آموزشي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهمن 1389 در مجله ایرانی اخلاق و تاریخ پزشكی از صفحه 71 تا 77 منتشر شده است.
نام: حقوق دانشجویان در سیستم آموزشی
این مقاله دارای 7 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: شجاعی امیراحمد
جناب آقای / سرکار خانم: فرامرزقراملكی احد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
بر اساس تعریفی که در اخلاق حرفه ای از اخلاق به عمل می آید، اخلاق رفتار ارتباطی راسخ و پایدار مبتنی بر حقوق (rights) طرف ارتباط است و هم چنین اخلاق حرفه ای به معنای دانستن و عمل کردن به مسوولیت های اخلاقی است که هر شخص حقیقی یا حقوقی نسبت به دیگران دارد. لذا، یکی از معیارهای اخلاقی بودن دانشگاه را می توان حقوق (rights) دانشجویان قرارداد و با برشمردن حقوق دانشجویان، مسوولیت های اخلاقی دانشگاه نسبت به دانشجو را بر شمرد.

توضیحات بیشتر