فایل ورد مقاله تحليل نگرش گندم کاران نسبت به مديريت ضايعات گندم در استان مرکزي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تحليل نگرش گندم کاران نسبت به مديريت ضايعات گندم در استان مرکزي دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تحليل نگرش گندم کاران نسبت به مديريت ضايعات گندم در استان مرکزي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تحليل نگرش گندم کاران نسبت به مديريت ضايعات گندم در استان مرکزي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تحليل نگرش گندم کاران نسبت به مديريت ضايعات گندم در استان مرکزي :

فایل ورد مقاله تحليل نگرش گندم کاران نسبت به مديريت ضايعات گندم در استان مرکزي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1389 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 43 تا 57 منتشر شده است.
نام: تحلیل نگرش گندم کاران نسبت به مدیریت ضایعات گندم در استان مرکزی
این مقاله دارای 15 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله مدیریت ضایعات گندم
مقاله نگرش
مقاله گندم کاران
مقاله ترویج و آموزش کشاورزی
مقاله مرکزی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: خشنودی فر زهرا
جناب آقای / سرکار خانم: اسدی علی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
این پژوهش با هدف اصلی تحلیل نگرش گندم کاران نسبت به مدیریت ضایعات گندم در استان مرکزی به روش پیمایشی انجام شده است. جامعه آماری تحقیق حاضر را کلیه کشاورزان گندمکار استان مرکزی که به دو گروه آموزش دیده در رابطه با مدیریت ضایعات گندم به عنوان گروه آزمودنی به تعداد 700 نفر، و گروه آموزش ندیده در این زمینه به همین تعداد تشکیل دادند. حجم نمونه بر اساس فرمول کوکران به تعداد 103 نفر تعیین گردید که در طی دو مرحله در ابتدا با استفاده از نمونه گیری انتسابی متناسب و سپس با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی انجام شد. ابزار اصلی تحقیق پرسشنامه بود که روایی محتوایی آن به کمک گروهی از متخصصان ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران به دست آمد. پایایی ابزار تحقیق بر اساس کرونباخ آلفا (082) محاسبه شد. یافته های تحقیق نشان داد که منابع و مجاری ارتباطی و اطلاعاتی، ارتباط با عامل ترویج و استفاده از رادیو و تلویزیون بالاترین اولویت پاسخگویان را به خود اختصاص داده اند. نتایج تحلیل رگرسیون نشان داد که متغیرهای دفعات شرکت در کلاس های آموزشی-ترویجی، تعداد ادوات کشاورزی در اختیار، میزان استفاده از منابع اطلاعاتی، میزان دسترسی به منابع اطلاعاتی، میزان ضایعات گندم، سابقه کشاورزی و میزان تحصیلات بیشترین تاثیر را بر متغیر وابسته، نگرش گندم کاران نسبت به مدیریت ضایعات گندم، در دو گروه آموزش دیده و آموزش ندیده داشته است.

توضیحات بیشتر