فایل ورد مقاله نقش مديريت مبتني بر جامعه محلي در فرايند توسعه پايدار روستايي استان آذربايجان غربي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نقش مديريت مبتني بر جامعه محلي در فرايند توسعه پايدار روستايي استان آذربايجان غربي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نقش مديريت مبتني بر جامعه محلي در فرايند توسعه پايدار روستايي استان آذربايجان غربي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نقش مديريت مبتني بر جامعه محلي در فرايند توسعه پايدار روستايي استان آذربايجان غربي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نقش مديريت مبتني بر جامعه محلي در فرايند توسعه پايدار روستايي استان آذربايجان غربي :

فایل ورد مقاله نقش مديريت مبتني بر جامعه محلي در فرايند توسعه پايدار روستايي استان آذربايجان غربي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1389 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 31 تا 42 منتشر شده است.
نام: نقش مدیریت مبتنی بر جامعه محلی در فرایند توسعه پایدار روستایی استان آذربایجان غربی
این مقاله دارای 12 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله مدیریت مبتنی بر جامعه محلی
مقاله توسعه پایدار روستایی
مقاله مدیریت روستایی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: رشیدپور لقمان

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
این تحقیق به منظور بررسی و تعیین نقش مدیریت مبتنی بر جامعه محلی در فرایند توسعه پایدار روستایی انجام شده است. تحقیق فوق توصیفی از نوع همبستگی بود. جامعه آماری تحقیق شامل اعضای جامعه محلی، کارشناسان مرتبط با فعالیت های روستایی (در ادارات جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست، فرمانداری، استانداری آذربایجان غربی) و اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بودند. با استفاده از فرمول کوکران 270 نفر به عنوان نمونه آماری تعیین شد. در ابتدا با استفاده از آزمون کروسکال والیس ویژگی های مورد توافق سه گروه استخراج شدند. نتایج تحلیل عاملی تاییدی در محیط نرم افزار LISREL نشان داد، اهمیت نسبی دو متغیر «سازماندهی» (R2=0.63) و «نظارت و کنترل» (R2=0.62) به عنوان نقش مدیریت مبتنی بر جامعه محلی بیشتر از سایر نقش هاست. همچنین این الگو نقش مهمی در برنامه ریزی، سازماندهی، تامین منابع انسانی، نظارت و کنترل، و هدایت و رهبری فرایند توسعه پایدار دارد.

توضیحات بیشتر