فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر نوآوري تکنولوژيک در صنايع غذايي کوچک روستايي استان تهران

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر نوآوري تکنولوژيک در صنايع غذايي کوچک روستايي استان تهران دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر نوآوري تکنولوژيک در صنايع غذايي کوچک روستايي استان تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر نوآوري تکنولوژيک در صنايع غذايي کوچک روستايي استان تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر نوآوري تکنولوژيک در صنايع غذايي کوچک روستايي استان تهران :

فایل ورد مقاله بررسي عوامل موثر بر نوآوري تکنولوژيک در صنايع غذايي کوچک روستايي استان تهران که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1389 در پژوهش های ترویج و آموزش كشاورزی از صفحه 1 تا 14 منتشر شده است.
نام: بررسی عوامل موثر بر نوآوری تکنولوژیک در صنایع غذایی کوچک روستایی استان تهران
این مقاله دارای 14 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله نوآوری تکنولوژیک
مقاله صنایع غذایی
مقاله صنایع روستایی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: سلطانی شهره
جناب آقای / سرکار خانم: فرج اله حسینی سیدجمال

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مطالعه حاضر با هدف درک عوامل موثر بر نوآوری تکنولوژیک، از پرسشنامه به عنوان ابزار اصلی تحقیق بهره جسته است. این پرسشنامه ها از طریق مصاحبه چهره به چهره با 111 نفر از مدیران 60 شرکت فعال در استان تهران تکمیل شدند. نتایج تحقیق نشان دهنده ارتباط مثبت معنی دار بین نوآوری فناورانه و دو نوع نوآوری در محصول و فرایند بود. سن شرکت و فشار رقبا دارای اثر مثبت معنی دار بر نوآوری «رادیکال» بودند، در حالی که وجود واحد تحقیق و توسعه و عامل آموزش، اثر منفی معنی دار بر نوآوری تکنولوژیک از نوع رادیکال داشتند. نوآوری تکنولوژیک از نوع «تدریجی» تحت تاثیر مثبت متغیرهای ظرفیت تولید شرکت، همکاری درونی در شرکت و وجود اطلاعات بود، در حالی که مقدار سرمایه ثابت تاثیر منفی بر آن داشت.

توضیحات بیشتر