فایل ورد مقاله نبود کلريتوييد در متاپليت ها و نقش فشار سيال ها: شواهدي از منطقه همدان، زون سنندج – سيرجان، ايران

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نبود کلريتوييد در متاپليت ها و نقش فشار سيال ها: شواهدي از منطقه همدان، زون سنندج – سيرجان، ايران دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نبود کلريتوييد در متاپليت ها و نقش فشار سيال ها: شواهدي از منطقه همدان، زون سنندج – سيرجان، ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نبود کلريتوييد در متاپليت ها و نقش فشار سيال ها: شواهدي از منطقه همدان، زون سنندج – سيرجان، ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نبود کلريتوييد در متاپليت ها و نقش فشار سيال ها: شواهدي از منطقه همدان، زون سنندج – سيرجان، ايران :

فایل ورد مقاله نبود کلريتوييد در متاپليت ها و نقش فشار سيال ها: شواهدي از منطقه همدان، زون سنندج – سيرجان، ايران که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در علوم زمین از صفحه 135 تا 140 منتشر شده است.
نام: نبود کلریتویید در متاپلیت ها و نقش فشار سیال ها: شواهدی از منطقه همدان، زون سنندج – سیرجان، ایران
این مقاله دارای 6 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله کلریتویید
مقاله ترکیب شیمیایی کل سنگ
مقاله فشار سیال ها
مقاله متاپلیت
مقاله همدان

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: بهاری فر علی اكبر

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
کلریتویید، به عنوان یکی از کانی های دگرگونی متاپلیت ها در درجات پایین تا متوسط دگرگونی، در متاپلیت های منطقه همدان یافت نمی شود. مقایسه نتایج تجزیه شیمیایی نمونه های همدان با معیارهای ژئوشیمیایی سنگ های کلریتویید دار، نشان می دهد که نمونه های همدان دارای ترکیب شیمیایی مساعد بوده اند. از آن جا که دما و فشار نیز در بسیاری از سنگ ها در محدوده پایداری کلریتویید است، ترکیب سیال، به عنوان تنها عامل موثر احتمالی، مد نظر قرار گرفت. بررسی ها نشان می دهد که به علت وجود گرافیت در متاپلیت های منطقه همدان، ترکیب سیال H2O در این منطقه خالص نبوده و بیشترین مقدار مجاز آب در سیال های منطقه همدان، با توجه به دامنه تغییرات دما و فشار، در حدود 09 بوده است. به این ترتیب به نظر می رسد برای پیدایش کلریتویید، مقدارXH2O سیال ها در زمان دگرگونی باید بیش از 09 باشد. احتمال دارد با اعمال محدودیت یادشده از نظر سیال، بسیاری از محدودیت های ژئوشیمیایی اعلام شده پیشین، منتفی شده و تناقض های موجود در معیارهای ژئوشیمیایی پیشین، برطرف شود.

توضیحات بیشتر