فایل ورد مقاله ضرورت مستقل بودن كميته هاي اخلاق در پژوهش در مراکز تحقيقاتي كشور

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله ضرورت مستقل بودن كميته هاي اخلاق در پژوهش در مراکز تحقيقاتي كشور دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله ضرورت مستقل بودن كميته هاي اخلاق در پژوهش در مراکز تحقيقاتي كشور  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله ضرورت مستقل بودن كميته هاي اخلاق در پژوهش در مراکز تحقيقاتي كشور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله ضرورت مستقل بودن كميته هاي اخلاق در پژوهش در مراکز تحقيقاتي كشور :

فایل ورد مقاله ضرورت مستقل بودن كميته هاي اخلاق در پژوهش در مراکز تحقيقاتي كشور که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در اسفند 1389 در مجله ایرانی اخلاق و تاریخ پزشكی از صفحه 70 تا 73 منتشر شده است.
نام: ضرورت مستقل بودن كمیته های اخلاق در پژوهش در مراکز تحقیقاتی كشور
این مقاله دارای 4 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: باقری علیرضا

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هدف اصلی از تشكیل كمیته های اخلاق در پژوهش و سیستم های نظارت اخلاقی در تحقیقات پزشکی، حفظ حرمت، حقوق، ایمنی و سلامت تمامی شركت كنندگان در پژوهش می باشد. ضرورت محافظت و حمایت از افراد شركت كننده در تحقیق با توجه به سابقه سوء استفاده از آزمودنی های انسانی در گذشته، مورد تاكید مجامع و سازمان های بین المللی علوم پزشکی می باشد.

توضیحات بیشتر