فایل ورد مقاله بررسي تعيين کننده هاي پذيرش تنوع فعاليت گاوداران شيري در منطقه شيراز و مرودشت: کاربرد مدل سازي انتخابي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي تعيين کننده هاي پذيرش تنوع فعاليت گاوداران شيري در منطقه شيراز و مرودشت: کاربرد مدل سازي انتخابي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي تعيين کننده هاي پذيرش تنوع فعاليت گاوداران شيري در منطقه شيراز و مرودشت: کاربرد مدل سازي انتخابي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي تعيين کننده هاي پذيرش تنوع فعاليت گاوداران شيري در منطقه شيراز و مرودشت: کاربرد مدل سازي انتخابي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي تعيين کننده هاي پذيرش تنوع فعاليت گاوداران شيري در منطقه شيراز و مرودشت: کاربرد مدل سازي انتخابي :

فایل ورد مقاله بررسي تعيين کننده هاي پذيرش تنوع فعاليت گاوداران شيري در منطقه شيراز و مرودشت: کاربرد مدل سازي انتخابي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در اقتصاد و توسعه كشاورزی (علوم و صنایع كشاورزی) از صفحه 356 تا 362 منتشر شده است.
نام: بررسی تعیین کننده های پذیرش تنوع فعالیت گاوداران شیری در منطقه شیراز و مرودشت: کاربرد مدل سازی انتخابی
این مقاله دارای 7 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله گاوداری شیری
مقاله تنوع فعالیت
مقاله مدل سازی انتخابی
مقاله شیراز
مقاله مرودشت

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: جعفرنیا مریم
جناب آقای / سرکار خانم: بخشوده محمد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
واحدهای صنعتی پرورش گاو شیری در شرایط فعلی با مشکلات اقتصادی متعددی روبرو هستند، به گونه ای که در استان فارس سالانه حدود شش درصد این گاوداری ها به دلیل مشکل کاهش یا عدم سوددهی تعطیل می شوند. دامپروران علیرغم مشکلات موجود و فعالیت های کشاورزی متنوعی که در منطقه مورد بررسی وجود دارد، کمتر به شغل دیگری روی می آورند. به همین علت در این مطالعه، عوامل تعیین کننده در پذیرش فعالیت های متنوع دامپروران با استفاده از مدلسازی انتخابی، بررسی شد. اطلاعات مورد نیاز از طریق پرسش نامه و مصاحبه حضوری با مدیران 100 گاوداری شیری واقع در شهرستان های شیراز و مرودشت به دست آمد. نتایج نشان داد که حداکثر سازی سود و ریسک از عناصر کلیدی در پذیرش تنوع فعالیت می باشد. از طرفی، تعداد کمی از گاودارها حاضر به انتخاب فعالیت های جایگزین شدند به این معنی که گاوداری هنوز گزینه برتر برای آن ها می باشد و امیدوارند که شرایط بازار بهتر شود.

توضیحات بیشتر