فایل ورد مقاله تحليل ساختاري پهنه برخوردي کوهزاد زاگرس در باختر اليگودرز

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تحليل ساختاري پهنه برخوردي کوهزاد زاگرس در باختر اليگودرز دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تحليل ساختاري پهنه برخوردي کوهزاد زاگرس در باختر اليگودرز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تحليل ساختاري پهنه برخوردي کوهزاد زاگرس در باختر اليگودرز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تحليل ساختاري پهنه برخوردي کوهزاد زاگرس در باختر اليگودرز :

فایل ورد مقاله تحليل ساختاري پهنه برخوردي کوهزاد زاگرس در باختر اليگودرز که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در علوم زمین از صفحه 149 تا 158 منتشر شده است.
نام: تحلیل ساختاری پهنه برخوردی کوهزاد زاگرس در باختر الیگودرز
این مقاله دارای 10 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله پهنه برخوردی
مقاله سنندج- سیرجان
مقاله زاگرس
مقاله زمین درز
مقاله دوپلکس
مقاله ساختار فلسی
مقاله روراندگی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: صدر امیرحسین
جناب آقای / سرکار خانم: محجل محمد
جناب آقای / سرکار خانم: یساقی علی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در پهنه برخوردی کوهزاد زاگرس سبک ساختاری از بخش درونی (پهنه سنندج – سیرجان) به سمت بخش بیرونی (زاگرس) به ترتیب از سبک ستبر پوسته به سبک نازک پوسته تغییر می نماید. در این پهنه، گسل های راندگی با روند شمال باختر – جنوب خاور و شیب به سمت شمال خاوری، قدیمی ترین واحدهای ترادف رسوبی را به سطح رسانده اند. بر اساس الگوی دگرشکلی، پهنه برخوردی کوهزاد زاگرس را می توان به دو محدوده مشخص که توسط راندگی اصلی زاگرس از یکدیگر جدا شده اند، تفکیک نمود، بخش بیرونی به طور عمده ساختار راندگی فلسی نازک پوسته دارد، اما بخش درونی دارای کوتاه شدگی بیشتر، دگرشکلی پی سنگ و ساختار دوپلکسی است. در بخش درونی سفره های راندگی متعددی که از سنگ های دگرگونی منشا گرفته اند و تا پیشانی راندگی اصلی زاگرس پیشروی نموده اند، گسترش یافته است. سازوکار حرکتی این سفره های راندگی، گرانشی و زمین ساختی بوده و تا مسافت هایی از 2 تا 20 کیلومتر جابه جا شده اند. افزون بر گسل های پی سنگی موازی روند زاگرس (گسل اصلی جوان زاگرس)، گسل های پی سنگی عمود بر روند زاگرس (در اینجا به نام گسل پی سنگی ازنا معرفی می شود) نیز دگر شکلی منطقه را تحت تأثیر قرار داده اند که سبب تغییر سبک دگرریختی در طول پهنه برخوردی شده اند.

توضیحات بیشتر