فایل ورد مقاله امکان افزايش عايدي حاصل از ناکاراييها در بازار آتي نفت خام

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله امکان افزايش عايدي حاصل از ناکاراييها در بازار آتي نفت خام دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله امکان افزايش عايدي حاصل از ناکاراييها در بازار آتي نفت خام  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله امکان افزايش عايدي حاصل از ناکاراييها در بازار آتي نفت خام،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله امکان افزايش عايدي حاصل از ناکاراييها در بازار آتي نفت خام :

فایل ورد مقاله امکان افزايش عايدي حاصل از ناکاراييها در بازار آتي نفت خام که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در پژوهشنامه اقتصادی از صفحه 93 تا 117 منتشر شده است.
نام: امکان افزایش عایدی حاصل از ناکاراییها در بازار آتی نفت خام
این مقاله دارای 25 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله بازار نفت
مقاله شبکه عصبی GMDH
مقاله قیمت نفت
مقاله کارایی بازار نفت

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: مهرآرا محسن
جناب آقای / سرکار خانم: معینی علی
جناب آقای / سرکار خانم: احراری مهدی
جناب آقای / سرکار خانم: عرفانی فرد علی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
اگر بازار آتی نفت خام طبق معیارهای فاما، کارا نباشد، آنگاه امکان ایجاد فرصتهای معامله ای سودآور، افزایش می یابد. در این مقاله از شبکه عصبی GMDH به منظور پیش بینی قیمت در بازار آتی نفت خام مبتنی بر قواعد تحلیل تکنیکی شامل میانگین متحرک داده های مقطعی به عنوان ورودی شبکه، استفاده شده است. ما از پیش بینی های قیمت در ساختن سیگنال های خرید و فروش برای معامله کنندگان استفاده می کنیم. در مقایسه با مدل های معیار مطرح شده، عایدهای تجمعی، سالانه، عایدیها در یک دوره بازار و نسبتهای شارپ، همگی برای شبکه عصبی GMDH با تفاوتی قابل ملاحظه در سطح بالاتری قرار دارند. همچنین عایدیهای معنی دار مدل GMDH فرضیه کارایی بازار آتی نفت را مورد تردید جدی قرار می دهد.

توضیحات بیشتر