فایل ورد مقاله ارايه مدلي از عوامل تاثيرگذار در موفقيت طرحهاي سرمايه گذاري کارآفرينان متقاضي تسهيلات بانکي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله ارايه مدلي از عوامل تاثيرگذار در موفقيت طرحهاي سرمايه گذاري کارآفرينان متقاضي تسهيلات بانکي دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله ارايه مدلي از عوامل تاثيرگذار در موفقيت طرحهاي سرمايه گذاري کارآفرينان متقاضي تسهيلات بانکي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله ارايه مدلي از عوامل تاثيرگذار در موفقيت طرحهاي سرمايه گذاري کارآفرينان متقاضي تسهيلات بانکي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله ارايه مدلي از عوامل تاثيرگذار در موفقيت طرحهاي سرمايه گذاري کارآفرينان متقاضي تسهيلات بانکي :

فایل ورد مقاله ارايه مدلي از عوامل تاثيرگذار در موفقيت طرحهاي سرمايه گذاري کارآفرينان متقاضي تسهيلات بانکي که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در پژوهشنامه اقتصادی از صفحه 73 تا 92 منتشر شده است.
نام: ارایه مدلی از عوامل تاثیرگذار در موفقیت طرحهای سرمایه گذاری کارآفرینان متقاضی تسهیلات بانکی
این مقاله دارای 20 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله تسهیلات بانکی
مقاله طرحهای سرمایه گذاری
مقاله کارآفرینی
مقاله عوامل تاثیرگذار

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: آراستی زهرا

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
یکی از فعالیتهای اصلی بانک ها تخصیص منابع است و مهمترین خطری که این فعالیت را تهدید می کند، عدم انجام تعهدات از سوی دریافت کننده تسهیلات است. بنابراین بانک ها سعی دارند به روشهای مختلف این خطر را کاهش دهند. بانک های توسعه ای در راستای اهداف خود، به موفقیت طرح ارایه شده نیز علاقمندند. در نتیجه شناسایی تمامی عواملی که در موفقیت طرح تاثیرگذارند، از جمله شخصیت کارافرینانه مجری طرح، جذابیت طرح پیشنهادی و چگونگی سازمان مجری طرح، می تواند بانک را در رسیدن به هر دو هدف خویش یاری کند.
در این مقاله با بررسی ادبیات موجود در زمینه رتبه بندی مشتریان بانک ها و بیان وضعیت موجود در بانک های داخلی و موسسات اعتباری بین المللی، چارچوب مفهومی کاملی ارایه شد که شامل همه عوامل مرتبط با فرد مجری طرح، سازمان مجری طرح و جذابیت طرح است. به منظور آزمون این مدل مفهومی، پرسشنامه هایی طراحی و نظر خبرگان در ارتباط با تاثیر این عوامل در موفقیت طرحهای سرمایه گذاری دریافت شد. در مدل نهایی تحقیق عواملی چون شخصیت کارافرینانه مجری طرح، برخورداری مجری طرح از مهارتهای مدیریتی و برخورداری سازمان مجری طرح از سیستم های مدیریتی دیده می شود که تاکنون در سیستم سنتی رتبه بندی متقاضیان تسهیلات بانکی توجه چندانی به آنها نشده است. این مدل جامع می تواند مبنای سیستم اولویت بندی واگذاری تسهیلات به طرحهای سرمایه گذاری باشد.

توضیحات بیشتر