فایل ورد مقاله كاربرد تحليل تكنيكي در بازار سرمايه ايران

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله كاربرد تحليل تكنيكي در بازار سرمايه ايران دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله كاربرد تحليل تكنيكي در بازار سرمايه ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله كاربرد تحليل تكنيكي در بازار سرمايه ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله كاربرد تحليل تكنيكي در بازار سرمايه ايران :

فایل ورد مقاله كاربرد تحليل تكنيكي در بازار سرمايه ايران که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در پژوهشنامه اقتصادی از صفحه 37 تا 60 منتشر شده است.
نام: كاربرد تحلیل تكنیكی در بازار سرمایه ایران
این مقاله دارای 24 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله ایران
مقاله بازار سرمایه
مقاله تحلیل بنیادی
مقاله تحلیل تكنیكی
مقاله شاخص میانگین متحرک ساده
مقاله شاخص قدرت نسبی
مقاله كارایی بازار سرمایه

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: سجادی سیدحسین
جناب آقای / سرکار خانم: سفیدچیان سلمان
جناب آقای / سرکار خانم: مقدس ایمان

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
این تحقیق در پی یافتن پاسخ به این پرسش است که آیا سرمایه گذاران امکان استفاده از روش تحلیل تکنیکی را در بازار سرمایه ایران دارند؟ به همین منظور از تکنیک های میانگین متحرک ساده و شاخص قدرت نسبی استفاده شده است. این بررسی از طریق آزمون قواعد معاملاتی میانگین متحرک ساده و شاخص قدرت نسبی بر روی قیمت سهام انجام شده است.
نتایج تحقیق نشان می دهد که تکنیک های میانگین متحرک ساده و شاخص قدرت نسبی دارای قابلیت پیش بینی بوده و می توانند الگوهای قیمتی را برای انجام معاملات سودمند شناسایی کنند. سودمندی قاعده ی میانگین متحرک ساده و شاخص قدرت نسبی در سه و هفت روز اینده بوده است.

توضیحات بیشتر